Ekcan Savunma Sanayi

Ekcan Şirketler Grubu farklı sektörlerdeki 44 yıllık tecrübesini;

2016 yılında adım attığı Savunma Sanayi sektörüne de taşıyarak. Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere Jandarma Genel Komutanlığı, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığının, Emniyet Genel Müdürlüğünün istihbarat ve güvenliğe ilişkin acil ihtiyaçlarını tedarik etme, yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç makamlarının, silah sistemleri, savunma ve füze sistemlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılayarak Küresel pazarda kendine bir yer açma yolunda firma olmayı hedef almıştır.

“En güçlü savunmanın en güçlü silahlarla yapılacağının” bilinciyle, savunma sanayinin her alanında gerek yurtiçi pazarda gerekse yurtdışı pazarda kendine bir yer açmayı hedefi alan firmamız, bu yönünde ki çaba ve çalışmalarını yürütmektedir.
Grubumuz; gerek kamu gerekse özel kurumların; modernizasyon, ürün ve hizmet ihtiyaçları dikkate alınarak şekillendirilmiş olan Savunma Sanayii ürünlerinin ithalatı, İhtiyaç duyulan modern silah, araç ve gereçlerin pazarlanması ve satışı, yurtiçi ve yurtdışı güvenliğin sağlanması için tüm ihtiyaçların güvenli ve istikrarlı biçimde karşılanmasını kendine ilke edinmiştir.

Grubun Askeri Müşteri Profili

KARA KUVVETLERİ PROJELERİ

DENİZ KUVVETLERİ PROJELERİ

HAVA KUVVETLERİ PROJELERİ

JANDARMA PROJELERİ

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SAVUNMA PROJELERİ

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için formu doldurunuz.

444 62 41 MÜŞTERİ HİZMETLERİ