Ekcan Otomotiv

BİR ASIRDAN FAZLA Opel’ in kökleri bir asırdan fazla geriye gitmektedir. 110 yılı aşkın bir süredir geleceğe güvenle bakarak, tüm enerjimizi sürüşünüzü daha değerli bir hale getirmeye adıyoruz. 110 yıldan fazla bir süreyi kapsayan tutkulu mühendisliği yeni prensibinde özetlenmiştir:
“Wir leben Autos”.

Ekcan Grup 1975’te başladığı ticari hayatına 1985 yılında otomotiv sektörünü de katarak hizmete başlamış ve Kocaeli de kendi inşa ettiği Ekcan Opel Plaza’da faaliyetlerini sürdürmektedir.
Ekcan Opel Plazada satış, servis, yedek parça, 2.el, aksesuar, sigorta, garanti ve destek hizmetleri verilmektedir.
“Wir leben Autos”, tutkumuz, bağlılığımız, ayrıntılardaki dikkatimiz, sorumluluğumuz, niyetimiz ve tabii ki kendimize güvenimizdir.

Biz Buyuz

Opel. Vir leben Autos.

İKİNCİ EL ARAÇ ALIMINIZDA DA EKCAN OTOMOTİV YANINIZDA!

OPEL EKCAN İKİNCİ EL Ekcan Grup 1975’te başladığı ticari hayatına 1985 yılında otomotiv sektörünü de katarak hizmete başlamış ve Kocaeli de kendi inşa ettiği Ekcan Opel Plaza’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Ekcan Opel Plazada satış, servis, yedek parça, 2.el, aksesuar, sigorta, garanti ve destek hizmetleri verilmektedir. “Wir leben Autos”, tutkumuz, bağlılığımız, ayrıntılardaki dikkatimiz, sorumluluğumuz, niyetimiz ve tabii ki kendimize güvenimizdir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

EK-CAN İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. KURULUŞ YILI : 1985 FAALİYET ALANI : OTOMOTİV ADRES : Ovacık Mah. D100 Karayolu Cad. No:20 Başiskele – Kocaeli TELEFON : 444 62 41 FAX : 0262 311 70 29 WEB : www.opelekcan.com YOL TARİFİ

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için formu doldurunuz.

444 62 41 MÜŞTERİ HİZMETLERİ