Ekcan Mimarlık

Ekcan Mimarlık 1975 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonu ile kurulmuştur.

Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Ekcan Mimarlık, 1985 yılından sonra İstanbul, Kocaeli, Edirne, Zonguldak, Kastamonu, Muğla başta olmak üzere bir çok ilde Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait alt yapı ve üst yapı taahhütleri yaparak, anahtar teslim tesisleri inşa ederek, sektöründe lider firmalar arasına girmiştir.

Faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile hareket eden Ekcan Mimarlık, 1975 yılında başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam etmekte ve sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır..

Ekcan Mimarlık sürekli ve değişmeyen hedefi tüm paydaşları için artan oranda katma değer yaratmak olan Ekcan Grubu tüm faaliyetlerini uluslar arası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal ve sosyal sorumluluk prensipleri ile yürütmektedir.

Devam Eden Projeler

  • AMBER VİLLALARI 160 m²’den 430 m²’ye varan bahçe seçenekleri ile villanıza özel yeşil alanınızda sahip olmak istediğiniz özgürlüğün tadını Amber Villaları’nda doyasıya çıkaracaksınız.

    PROJE WEB SAYFASI
  • MOD ALEMDAĞ Tüm daireler sizin ve ailenizin rahat edeceği, geniş kullanışlı ve konforlu bir şekilde tasarlandı. Mod Alemdağ’da dairelerin tümüne sunulan depo alanı ve 3,5+1 dairelerde bulunan çamaşır odası gibi özelliklerle size daha ferah bir yaşam sunduk.

    PROJE WEB SAYFASI

Tamamlanan Projeler

VİLLA HİRAZEN
MOD ÇEKMEKÖY
KOCAELİ VALİLİĞİ
PARK VERDE
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YURT
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YURT
INLIFE ATAŞEHİR
OPEL EKCAN PLAZA
KOCAELİ VALİLİĞİ
PARK VERDE
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YURT
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YURT
INLIFE ATAŞEHİR
OPEL EKCAN PLAZA

EKCAN MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. KURULUŞ YILI : 1975 FAALİYET ALANI : İNŞAAT ADRES : Ovacık Mah. D100 Karayolu Cad. No:20 Başiskele – Kocaeli TELEFON : 444 62 41 FAX : 0262 311 70 29 YOL TARİFİ

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için formu doldurunuz.

444 62 41 MÜŞTERİ HİZMETLERİ